Riigieksamite kabinetid ja komisjonid

Riigieksamid 12.kl. Algus: 10.00, suulised 9.00

Eesti keel kirjalik 21.aprill 2021.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Eksamikomisjoni varuliige: Maarja Must-Vikman

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A205 õp. arv 17

Anne Luts, Ott Krikmann

A234 Õp. Arv 14

Marge Saarelaid, Pavel Babtšenko

A337 õp. arv 12

Maire Küppar, Heidi Margus

A440 Õp. Arv 13

Signe Kass, Kim Kvan Kho

A433 Õp.arv 13

Jana Jõgeva, Marit Iila

A543 Õp.arv 12

Helen Pahk, Nelli Trussova

A541 Õp.arv 11

Diana Joassoone, Veronika Kim

A542 Õp.arv 12

Egne Rästa, Irina Abisogomjan

A242, õp.arv 1

Marianna Vares, Jane Tammeorg

Eesti keel suuline 22.aprill 2021.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Eksamikomisjoni varuliige: Maarja Must-Vikman

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A337 Õp. Arv- 27 (G3) 

Maire Küppar – intervjueerija

Kalvi Värton - hindaja

A440 Õp.arv – 28 (G3)

Marianna Vares – intervjueerija

Marge Saarelaid – hindaja

A347 Õp.ar – 11 (G3) + 5 (G2k)

Signe Kass – intervjueerija

Diana Joassoone – hindaja

A543 Õp. Arv – 17 (G2)

Anne Luts – intervjueerija

Jana Jõgeva – hindaja

A236 Õp. Arv – 17 (G2)

Egne Rästa - intervjueerija

Helen Pahk - hindaja

 Inglise keel 7.mai 2021.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Eksamikomisjoni varuliige: Merili Otsa

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A236 Õp. Arv- 11

Valentina Yanushkovskaja, Kim Kvan Kho

A234 Õp.arv - 12

Irina Art, Veronika Kim

A235 Õp.ar - 12

Jane Tammeorg, Ljudmila Krasno

A205 Õp.arv - 17

Marit Iila, Ott Krikmann

Inglise keel suuline 10.mai 2021.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Eksamikomisjoni varuliige: Svetlana Leibova

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A340 Õp. Arv- 16

Jane Tammeorg – intervjueerija

Marjam Paap - hindaja

A342 Õp.arv - 18

Irina Art – intervjueerija

Julia Klochkova– hindaja

A334 Õp.arv 18

Valentina Yanushkovskaja – intervjueerija

Svetlana Egorova - hindaja

Matemaatika 21.mai 2021.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Eksamikomisjoni varuliige: Pavel Babtšenko

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A234 õp. arv 14 – lai eesti (9) + kitsas eesti (5)

Tanel Tärgla, Anna Preobraženskaja

A205 Õp. Arv 17 - lai vene

Jelena Permenova, Kim Kvan Kho

A236 Õp. Arv 12 – kitsas vene

Maksim Ivanov, Natalja Ivanova

A237 Õp. Arv – 12 – kitsas vene (7) +lai Vene (5)

Olga Ionova, Irina Art

A235 Õp. Arv – 11 – kitsas vene

Jelena Korsakova, Nelli Trussova

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.