Время консультаций учителей

  • Abisomjan, Irina 
    esmaspäev kokkuleppel 
    teisipäev kokkuleppel 
    kolmapäev kokkuleppel
  • Andrejeva, Alevtina 
    reede 11.30-14,00
  • Arhipova, Natalja 
    esmaspäev kokkuleppel 
    teisipäev kokkuleppel 
    kolmapäev kokkuleppel
  • Art, Irina 
    esmaspäev 7.15-8.00 Ploomike
  • Babtšenko, Pavel 
    kolmapäev 13.00-14.00
  • Beloussova, Violetta 
    esmaspäev kokkuleppel 
    teisipäev kokkule1ppel 
    kolmapäev kokkuleppel 
    neljapäevkokkuleppel 
    reede kokkuleppel
  • Bitov, Igor 
    neljapäev 8.00-8.45 Ploomikeses, 7.tund Eerikal
  • Bitova, Jelena 
    teisipäev 7.15-8.45, Ploomi 2.korrus
  • Botšarov, Pavel 
    esmaspäev 14.30-15.00 P IT juht 
    kolmapäev 13.30-14.00 P IT juht
  • Botšarova, Alla 
    kolmapäev 14.00-14.45 PMuusika
  • Burajev, Vladimir 
    teisipäev kokkuleppel 
    kolmapäev kokkuleppel
  • Dolgova, Inna 
    teisipäev 14.15 - 15.00 Żščźą 
    neljapäev 14.15 - 15.00 Żščźą
  • Dorkin, Anatoli 
    esmaspäev kokkuleppel 
    teisipäev kokkuleppel 
    kolmapäev kokkuleppel 
    neljapäev kokkuleppel 
    reede kokkuleppel
  • Egorova, Svetlana 
    teisipäev 14.05 - 15.00 Eerika maja
  • Ennok, Katrin 
    esmaspäev kokkuleppel 
    teisipäev kokkuleppel 
    kolmapäev kokkuleppel 
    neljapäev kokkuleppel 
    reede kokkuleppel
  • Feklistova, Nadežda
  • George, Ksenia 
    esmaspäev kokkuleppel (TKHK Kopli B154) 
    teisipäev kokkuleppel (TKHK Kopli B154) 
    kolmapäev kokkuleppel (TKHK Kopli B154) 
    neljapäev kokkuleppel (TKHK Kopli B154) 
    reede kokkuleppel (TKHK Kopli B154)
  • Glimbaum, Inna 
    esmaspäev kokkuleppel 
    teisipäev kokkuleppel 
    kolmapäev kokkuleppel
  • Hindriksoo, Irina 
    teisipäev 14.45 - 15.30, P 3
  • Honcharova, Mariia 
    esmaspäev kokkuleppel (Eerika) 
    teisipäev kokkuleppel 
    kolmapäev kokkuleppel 
    neljapäev kokkuleppel 
    reede kokkuleppel
  • Ionova, Olga 
    esmaspäev 14.00- 15.00 
    teisipäev 14.00 - 15.00 
    kolmapäev 14.00 - 15.00 
    neljapäev 14.00 - 15.00
  • Ivanov, Maksim
    teisipäev 14.00 - 16.00 (kas KHK või Uppsala 10, eelnevalt kokku leppida)
  • Ivanova, Natalja 
    teisipäev kokkuleppel Eerika majas
  • Janushkovskaja, Valentina 
    neljapäev 13.45-14.45, P15
  • Joassoone, Diana 
    neljapäev 13.10-15.10
  • Juhkam, Jana
    teisipäev 4. tund Eerikal
    neljapäev 4. tund Eerikal
  • Jõgeva, Jana 
    esmaspäev Ploomike 14.40-15.35 
    teisipäev Eerika 14.10-14.55
  • Kalvi, Elvira 
    esmaspäev 14.15 - 15.00 
    teisipäev 14.15 - 15.00 
    kolmapäev 14.15 - 15.00 
    neljapäev 14.15 - 15.00 
    reede 14.15 – 15.00 E11
  • Kapanen, irina 
    reede kokkuleppel Eerika majas
  • Kaskman, Anne 
    esmaspäev 12. 50 - 13. 40 Variku 443 
    reede 12.00 - 13.40 Variku 443
  • Kass, Signe 
    esmaspäev kokkuleppel 
    teisipäev kokkuleppel 
    kolmapäev 16.00-16 45 KHK A314 
    neljapäev kokkuleppel 
    reede 10.00-10.45, Poomike
  • Kim Kvan Kho
  • Kikerpill, Tiina 
    kolmapäev 14.00-15.30
  • Kim, Veronika 
    neljapäev 14.00-14.45
  • Klochkova, Julia 
    teisipäev 14:45 - 15:30
  • Korsakova, Jelena 
    kolmapäev 14.00-14.50 Ploomi, kab.9
  • Krasno, Ljudmila 
    neljapäev 13.45-14.45.kab.9
  • Krikmann, Ott
    esmaspäev 13.30-14.30 KHK-s
  • Küppar, Maire 
    esmaspäev 13.55 - 14.40, P10 
    teisipäev 8.55 - 9.40, TKHK
  • Leibova, Svetlana 
    neljapäev 13.00-13.45saal
  • Luts, Anne 
    kolmapäev 14.00-15.30
  • Maidla, Katre 
    kolmapäev 14.05-14.50 Erika saal 
    reede 14.05-14.50 Eerika saal
  • Manajenkova, Galina 
    teisipäev 8.45-9.30 Eerika 
    kolmapäev 8.00-8.45 Ploomi
  • Margus, Heidi 
    neljapäev 14.00-14.45 P10
  • Merinova, Tatjana 
    kolmapäev 14.05-14.50 Eerika muusikaklass
  • Mugra, Katrin

    Teispäev 13.55 - 14.30 Variku
    Neljapäev 13.55 - 14.30 Variku
    Reede 8,00 - 9,00 Variku
    Eelnevalt teatada
  • Must-Vikman, Maarja 
    teisipäev 13.55 - 14.40 Psaal 
    kolmapäev kokkuleppel 
    neljapäev 13.00 - 13.45
  • Nurm, Katrin
  • Oja, Galina
    esmaspäev 14.00-15.00 Eerikal
    reede 13.00-14.00 Eerikal
  • Ojavere, Tatjana 
    esmaspäev 14.00-14.45 Ploomi 
    teisipäev 13.00-13.40
  • Org, Annely 
    kolmapäev 14.00- 14.45 Variku Kool kab 441
  • Otsa, Merili 
    reede 13.00-13.45 P1
  • Paap, Marjam
  • Permenova, Jelena 
    reede 13.45-14.45
  • Persidski, Urmas
  • Politanova, Iolanta 
    esmaspäev 11.30, E kunst 
    kolmapäev 14.15, E kunst
  • Preobraženskaja, Anna 
    neljapäev 14.00 - 14.45 
    reede 14.00 - 14.45
  • Rüütel, Anita 
    teisipäev 14.00-15.00 E7 
    neljapäev 14.00-15.00 E7
  • Saarelaid, Marge 
    neljapäev 14.00-14.45 P12 
    reede 14.00-14.45
  • Saikina, Margarita 
    kolmapäev 8.00 - 8.45 
    neljapäev 13.00 - 13.45
  • Safonova, Irina 
    teisipäev 14.45-15.30 P7
  • Strohmann, Ellen 
    esmaspäev 8.00-8.45 Eerika saal 
    kolmapäev 8.00-8.45 Eerika saal
  • Švõrova, Irina
    teisipäev 14.00-15.00 Eerikal
    muul ajal kokkuleppel
  • Tamm, Erna 
    teisipäev 11.00-13.00 P kunstiklass 
    neljapäev 11.00-12.00 P kunstiklass, kokkuleppel
  • Tammeorg, Jane
    reede 13.55-14.40, Psaal
  • Tiirmaa, Marko
    teisipäev 5. tund KHK
  • Trojanov, Anatoli 
    esmaspäev kokkuleppel 
    neljapäev kokkuleppel
  • Trubatšova, Julia 
    esmaspäev KHK - kokkuleppel al kl 12.00st 
    teisipäev KHK ja Eerikal - kokkuleppel päeva jooksul 
    kolmapäev KHK - kokkuleppel alates kl 13.00st 
    neljapäev KHK - kokkuleppel alates 12.00st 
    reede Ploomike - kokkuleppel alates kl 14.00st
  • Trussova, Nelli 
    kolmapäev 14.45 - 15.30
  • Tšervjakova, Larissa 
    esmaspäev 13.20 - 14.00
  • Tärgla Tanel 
    reede 14.00 Ploomike Saal 1
  • Vaino, Toomas 
    teisipäev 14.45 Ploomike15 
    reede kell 15.00 KHK A310
  • Vares, Marianna 
    teisipäev 14,45-15.25
  • Viies, Helena 
    teisipäev 14.15-15.00 Eerika maja
  • Vavrenjuk, Eveli
  • Vidrikson, Jelena
  • Vostrova, Tatjana 
    teisipäev 12.50+ kokkuleppel
  • Värk, Karin 
    kolmapäev 13.40 - 14.25 
    neljapäev 14.30 - 15.15
  • Värton, Kalvi 
    neljapäev 13.45 -15.00
  • Komissarova, Jelizaveta
  • Nilendere, Anita