Põhikooli eksamid 9.kl. Algus: 10.00, suulised 9.00
Eesti keel kirjalik 20.mai 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Varuliige: Natalja Ivanova
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
---|---|
A234 Õp. Arv:11 (9a) | Maire Küppar, Heidi Margus |
A235 Õp. Arv 11 (9a) | Katre Maidla, Irina Safonova |
A443 Õp. Arv: 12 (9d) | Vivika Nõmme, Natalja Arhipova |
A532 Õp. Arv 2 (9e) | Marianna Vares, Inna Glimbaum |
A541 Õp. Arv 11 (9d) | Riina Sepma, Ljudmila Krasno |
A542 Õp. Arv 11 (9b) + 2 (9.c) | Maarja Must-Vikman, Kalev Uiga |
A543 Õp. Arv 11 (9b) + 2 (9.c) | Marge Saarelaid, Nelli Trussova |
A205 Õp. Arv 13 - koolieksam | Diana Joassoone, Igor Bitov |
A245 Õp. Arv 1 (9.e) koolieksam | Mariia Honcharova |
Kokku 87 |
|
Eesti keel suuline 21.mai 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Varuliige: Maire Küppar
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
---|---|
A343 Õp. Arv- 9.a (22) | Intervjueerija – Maarja Must-Vikman/Jana Juhkam Hindaja - Maarja Must-Vikman/Jana Juhkam |
A334 Õp.arv – 23 (9b) + 4 (9c) | Intervjueerija – Diana Joassoone/Marge Saarelaid Hindaja - Diana Joassoone/Marge Saarelaid |
A333 Õp.ar – 23 (9d) + 1 (9e) | Intervjueerija – Vivika Nõmme/Marianna Vares Hindaja - Vivika Nõmme/Marianna Vares |
Matemaatika 6.juuni 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
---|---|
A234 õp. arv – 9.a (14) – vene keeles | Irina Safonova, Alla Botšarova |
A 235 Õp. Arv – 9.a (13) – vene keeles | Jelena Korsakova, Jana Jõgeva |
A205 Õp. Arv – 17 (9.c) – eesti keeles | Liis Arras, Diana Joassoone |
A242 Õp. Arv 8 (9.c) – vene keeles | Maksim Ivanov, Natalja Ivanova |
A542 Õp. arv 13 (9.b) - vene keeles | Igor Bitov, Nelli Trussova |
A543 Õp. Arv 12 (9.b) – vene keeles | Olga Ionova, Merili Otsa |
A536 Õp. Arv 14 (9.d) – eesti keeles | Ott Krikmann, Irina Hindriksoo |
A541 Õp. Arv 6 (9.d) eesti keeles + 6 (9.d) vene keeles | Anna Preobraženskaja, Toomas Vaino |
A532 Õp. Arv 1 (9.e) + 2 koolieksam | Inna Glimbaum |
Kokku 106 |
|
Vene keel 12.juuni 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
---|---|
A434 õp. arv 11 (9.b) | Nelli Trussova, Alla Botšarova |
A205 Õp. Arv 15 (9.a) | Pavel Babtšenko, Irina Safonova |
A436 Õp.arv 6 (9.c) + 7 (9.d) | Irina Abisogomjan, Diana Joassoone |
A532 Õp. Arv 1 (9e) + 1 koolieksam | Inna Glimbaum |
Kokku 41 |
|
Inglise keel kirjalik 12. juuni 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
---|---|
A337 õp. arv 12 (9.d) | Julia Klochkova, Svetlana Leibova |
A339, õp. Arv 10 (9.c) | Katre Sepp, Rebekah Ujuk |
A340, õp. Arv 9 (9.a+9.b) | Natalja Arhipova, Irina Art |
A245, õp. Arv 1 (9.e) koolieksam | Mariia Honcharova |
Kokku 32 |
|
Inglise keel suuline 13. juuni 2023.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
A342 õp. arv 12 (9.d) | Julia Klochkova, Svetlana Leibova
|
A340, õp. Arv 9 (9.a+9.b) | Irina Art, Natalja Arhipova |
A339, õp. Arv 10 (9.c) | Katre Sepp, Rebekah Ujuk |
Kokku 31 |
|
Keemia 12. juuni 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
---|---|
A536 - keemia õp. Arv 13 | Irina Hindriksoo, Natalja Ivanova |
Bioloogia, füüsika, geograafia 12. juuni 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
---|---|
A542 – bioloogia 5, füüsika 2, geograafia 1 | Igor Bitov, Anna Preobraženskaja |
Ajalugu, ühiskonnaõpetus, kodakonduseksam 12. juuni 2024.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser
Ruum, õpilaste arv | Eksamikomisjoniliikmed |
---|---|
A439 Ajalugu 2, ühiskonnaõpetus 10 | Signe Kass, Veronika Kim |
A240 Kodakondsuse eksam ühiskonnaõpetuse eksami lisana – 2 õpilast | Anatoli Dorkin (testi administraator) + välisvaatleja |