Eksamid 2019

Riigieksamid 12.kl. Algus: 10.00, suulised 9.00                                                                      

  • Eesti keel kirjalik 23. aprill 2019.a. 
    Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser 

A207  Diana Joassoone Erna Tamm 
A114 Jana Jõgeva Heidi Margus 
A210 Anne Luts Anna Preobraženskaja 
A112 Tiina Kikerpill Julia Klochkova 
A109 Maarja Must-Vikman 

  • Eesti keel suuline 24. aprill 2019.a. 
    Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser  

A207 Diana Joassoone – intervueerija Ellen Strohmann – hindaja Ruth Maal (Nõo Reaalgümnaasium) - intervjueerija 
A114 Jana Jõgeva - intervjueerija Kalvi Värton - hindaja Jelena Bulatova  (Täiskasvanute Gümnaasium) - intervjueerija 
A210 Anne Luts - intervjueerija Maire Küppar - hindaja 
A109 Maarja Must-Vikman – intervjueerija Marge Saarelaid - hindaja 

  • Inglise keel kirjalik 6.mai 2019.a. 
    Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser  

A114 Jane Tammeorg Ljudmila Krasno 
A110 Valentina Janushkovskaja Anna Preobraženskaja 
A112 Violetta Beloussova  Maarja Must-Vikman 

  • Inglise keel suuline 7.mai 2019.a. 
    Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser 

A104 Valentina Janushkovskaja – intervjueerija Irina Art - hindaja 
A109 Violetta Beloussova - intervjueerija Svetlana Egorova - hindaja 
B206 Jane Tammeorg- intervjueerija Julia Klochkova - hindaja 

  • Inglise keel suuline 8.mai 2019.a. 
    Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser  

A104 Valentina Janushkovskaja – intervjueerija Irina Art - hindaja 

  • Matemaatika 24.mai.  
    Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser  

A114 (lai vene keeles) Jelena Permenova Irina Safonova 
A111 (lai eesti, kitsas eesti) Makim Ivanov Liidia Petuhhova 
A112 (kitsas vene, lai vene) Olga Ionova Nelli Trussova 
A113 (kitsas vene) Jelena Korsakova Tatjana Vostrova  

Põhikoli lõpueksamid 9 kl.  Algus: 10.00 

  • Eesti keel (kirjalik) – 3.juuni.
    Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser 

A207 M.Vares I.Glimbaum 
A209 J.Jõgeva K.Värk 
A210 K.Värton H.Margus 
B206 M.Pilm  

  • Eesti keel (suuline) – 4.juuni.
    Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser 

A109 M.Vares – intervjueerija A.Andrejeva- hindaja Siim Karnö – intervjueerija (Hansa kool) Valentina Voltškova – intervjueerija (Kolkja põhikool) 
B206 K.Värton - intervueerija M.Saarelaid – hindaja 
A104 J.Jõgeva - intervjueerija D.Joassoone – hindaja
A113 M.Pilm – intervueerija A.Luts - hindaja 

  • Matemaatika 10. juuni  
    Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser 

A307 Olga Ionova Igor Bitov 
A309 Jelena Permenova Inna Glimbaum 
A310 Irina Safonova Ljudmila Krasno 
A306 Toomas Vaino Liidia Petuhhova 

  • Valikeksam 13. juuni  
    Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser 

A409 Vene keel Nelli Trussova Evgeni Riazhkin 
A401 Vene keel Tatjana Vostrova Ljudmila Vassiltšenko 
A114 Bioloogia, geograafia Anna Preobraženskaja Merili Otsa Natalja Ivanova 
A404 keemia Irina Hindriksoo Tatjana Ojavere 
A203 ühiskonnaõpetus Ljudmila Krasno Signe Kass 
A213 Inglise keel Svetlana Leibova Irina Art Jane Tammeorg 

Teatate kirjavigu järgmises tekstis:
Lihtsalt kliki "Saada veaaruanne" nuppu, et lõpetada aruande. Võite lisada ka kommentaari.