Seminar-töötuba "Digioskused praktikasse ja noorsootöösse" 10. novembril Tartus V Spa Konverentsikeskuses

Hei! 

Kas oled 13-26-aastane noor või hoopiski noortega tegeleja? Kas tunned, et Sinu digioskused vajavad täiendamist ja/või praktilist väljundit? Oled ehk märganud mõnda probleemi, mida digilahenduste abil leevendada saaks? Või on sul mõttes midagi ägedat, mida suurema seltskonnaga noortele või noorsootöötajatele mõeldes ära võiks teha?

Ootame noori ja noortega tegelejaid 10. novembril kell 10:00 – 16:00 V Spa Konverentsikeskuses (Kvartali keskus, Tartu) toimuvasse digioskuste seminari-töötuppa! Õpime tundma uusi digimaailma võimalusi, praktiseerime juba olemasolevaid oskusi ning jagame teiste osalejatega oma positiivseid ning negatiivseid digilahenduste kasutamise kogemusi.

Väiksemates töörühmades töötavad noored ja noorsootöötajad üheskoos välja mõne noortele ja/või noorsootöötajatele suunatud projektiidee ideekavandi vormis. Loodud ideekavandit on võimalik kasutada hiljem ka mujal, näiteks osalemaks tulevikus erinevatel projektikonkurssidel. Kuid ürituse eesmärk ei ole vaid ideekavandi loomine, vaid seminari põhiline eesmärk on läbi käia teekond ideest kavandini – selleks õpime ja kasutame erinevaid digilahendusi, mis aitavad ideel vormuda nutikalt läbimõeldud lahenduseks.

Ürituse lõpus valivad osalejad valmivate ideekavandite seast välja 2 parimat, mida mõlemaid premeeritakse 250 euro suuruse stipendiumiga. Eripreemiatega auhinnatakse ka neid aktiivsemaid ning julgemaid, kes teiste osalejatega oma digiteadmisi jagavad! Seda stipendiumi on võimalik kasutada idee edasiarendamiseks näiteks seadmete soetamise, koolitustel osalemise, spetsialistide kaasamise või mõne muu huvitava tegevuse läbi.

Ürituse ajakava:

10:00 - 10:15 Sissejuhatus päeva
10:15 - 12:00 Minikoolitused ja töötoad osalejate valitud teemadel 
10:00 - 12:45 Lõunasöök
12:45 - 14:30 Minikoolitused ja töötoad jätkuvad
14:30 - 14:45 Seljasirutuspaus sooja joogiga
14:45 - 15:30 Projektiidee viimistlemine ja tutvustamine
15:30 - 16:00 Päeva kokkuvõte ja parimate projektiideede autasustamine

Kõlab põnevalt? Registreeri ennast üritusele selle vormi kaudu. Kuna üritus on alati selles osalejate nägu, siis palume registreerimisel teada anda ka oma ootused üritusele. Kohtade arv on piiratud!

Jälgi jooksvalt ürituse infot ka Facebookis: https://www.facebook.com/events/141382899833827/ 
 
Palume järgmist kutset ja/või sellele lisatud plakatit levitada Tartu piirkonna noortega tegelejate ja noorte seas nt infolistide, teadetetahvli (vt postrit manuses), Facebooki jne kaudu.
 
 
Heade soovidega
Maarja Vollmer

Balti Uuringute Instituut
Tel: +372 5664 1222
E-post: maarja.vollmer@ibs.ee
www.ibs.ee
Teatate kirjavigu järgmises tekstis:
Lihtsalt kliki "Saada veaaruanne" nuppu, et lõpetada aruande. Võite lisada ka kommentaari.